Vinařství Vyskočil

Jsme rodinné vinařství obdělávající 15 ha vinic v Blatnici a okolí na úpatí Bílých Karpat. Naše vinařská tradice je doložena od roku 1817 - tento letopočet je vytesán do jařma kládového lisu ve staré búdě. Na nejstarším sudu (používal jsem jej ještě před 10 lety, nyní již odpočívá) je rakouská orlice s letopočtem 1873 a cejch 308 litrů. Při osvobozování Blatnice v roce 1945 byl rumunskými vojáky vytažen ze sklepa, samozřejmě po vylomení zamčených dveří a do dna vypit.
 
Produkujeme cca 100 000 kusů láhví ročně. Dali jsme se na "integrovanou produkci" což je vinohradničení s omezeným používáním chemie, zazeleněním vinic a podobně. Hlavní odrůdy jsou Chardonnay, Rulandské bílé a šedé, Ryzlink rýnský, Tramín, Zweigeltrebe, Rulandské modré. Menší množství hroznů nakupujeme od několika stálých dodavatelů, u kterých kontrolujeme kvalitu hroznů. Jedním z dodavatelů je i rodina Úprků, která v restituci získala vinici po svém dědečkovi, známém malíři Jožkovi Úprkovi.
0
MENU
E-Shop - Naše nabídka


Informace o dodání
V případě že nás v Blatnici pod Svatým Antonínkem č.p. 921 nemůžete navštívit máte možnost  nechat si jej dovézt!
Jezdíme pravidelně několik tras a umíme se přizpůsobit.
Objednávky mimo naše parvidelné trasy vyřizujeme individuálně
 
TRASA:
Praha -  ve čtvrtek 30.5.  2024 
Severní Morava - v čtvrtek 20.6.2024
Valašsko & Olomoucko -  v  úterý 18.6.  2024
 
Více informací o rozvozu na telefonech:
737 382 977 & 608 86 11 46
 

Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR

Novinky & informace

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím