Druh: bílé, sladké Odrůda: Florianka Ročník: 2024 Skladem více jak 1000 láhví Předpokládáme že bude skladem po celý rok 2026 více informací
|
druh
|
bílé
Florianka 2024 pozdní sběr sladké Morava slovácká Blatnice pod Sv.Ant Kamenice 0,75 l 45 6,0 12,5 šroubový uzávěr |
Víno nazlátlé barvy se stříbrnými odlesky, nasládlou lehce kořenitou vůní s tóny
medu, slámy a citrusů, chutí kandované ovoce, másla a medu s citrusovou dochutí
| Energetická hodnota | 373/89 kJ/kcal |
| Tuky, včetně nasycených mastných kyselin | 0 g |
| Sacharidy, včetně cukrů / z toho cukry | 5,3/4,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Seznam složek | hrozny révy vinné, karboxymethylcelulóza |
| Údaj o alergenech | oxid siřičitý, siřičitany |
| Doprava po 6ti | 0 |
| Zbytkový cukr | Vína polosladká a sladká |
| Ročník | 2024 |
Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR
Začátkem srpna, kdy "padají hvězdy - slzy svatého Vavřince" meteorický roj Perseidy, blatničtí vinaři otevírají v sobotu 8. srpna od 1...
16.5.2026 10:00 - 19:00 Návštěvník má možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do tradičních sklepů a vychutnat si jedine...
I v roce 2026 otevřou alespoň dva blatničtí vinaři své provozovny o víkendu od května do září pro návštěvníky k prohlídce a degustaci b...