Druh: růžové perlivé polosuché Odrůda: Perlivé víno z rosé odrůdy Zweigeltrebe Ročník: 2025 skladem více jak 1000 láhví více informací
|
druh
odrůda ročník jakost vinařská oblast vinařská podoblast vinařská obec vinařská trať objem zbytkový cukr g/l kyseliny g/l alkohol % |
růžové perlivé polosuché
Zweigeltebe 2025 moravské zemské víno Morava slovácká Blatnice pod Sv.Ant Floriánky 0,75 l 12,9 6,5 12 % |
| Energetická hodnota | 313/75 kJ/kcal |
| Tuky, včetně nasycených mastných kyselin | 0 g |
| Sacharidy, včetně cukrů / z toho cukry | 2,1/1,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Seznam složek | hrozny révy vinné, kys. metavinná, oxid uhličitý, rektifikovaný zahuštěný mošt |
| Údaj o alergenech | oxid siřičitý, siřičitany |
| Doprava po 6ti | 0 |
| Zbytkový cukr | Vína polosuchá |
| Ročník | 2025 |
Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR
Začátkem srpna, kdy "padají hvězdy - slzy svatého Vavřince" meteorický roj Perseidy, blatničtí vinaři otevírají v sobotu 8. srpna od 1...
16.5.2026 10:00 - 19:00 Návštěvník má možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do tradičních sklepů a vychutnat si jedine...
I v roce 2026 otevřou alespoň dva blatničtí vinaři své provozovny o víkendu od května do září pro návštěvníky k prohlídce a degustaci b...