Druh: bílé , polosuché Odrůda: Muller Thurgau Ročník: 2025 Skladem více jak 2000 lahví Předpokádáme že bude na skladě minimálně do poloviny roku 2026 více informací
|
druh
odrůda ročník jakost vinařská oblast vinařská podoblast vinařská obec vinařská trať objem zbytkový cukr g/l kyseliny g/l alkohol % láhev uzavřena |
bílé
Muller Thurgau 2025 moravské zemské víno, polosuché Morava slovácká Blatnice Florianky 0,75 l 8,8 5,7 12 šroubovým uzávěrem |
Z hroznů o cukernatosti kabinetu
Intenzivní ovocná vůně s lehkým nádechem karamelu.
Chuť rozvaru z hrušek a jablek se skořicí a příjemnou citrusovou kyselinkou.
| Energetická hodnota | 306/73 kJ/kcal |
| Tuky, včetně nasycených mastných kyselin | 0 g |
| Sacharidy, včetně cukrů / z toho cukry | 1,7/0,9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Seznam složek | hrozny révy vinné, kys. metavinná |
| Údaj o alergenech | siřičitany, oxid siřičitý |
| Doprava po 6ti | 0 |
| Zbytkový cukr | Vína polosuchá |
| Ročník | 2025 |
Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR
Začátkem srpna, kdy "padají hvězdy - slzy svatého Vavřince" meteorický roj Perseidy, blatničtí vinaři otevírají v sobotu 8. srpna od 1...
16.5.2026 10:00 - 19:00 Návštěvník má možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do tradičních sklepů a vychutnat si jedine...
I v roce 2026 otevřou alespoň dva blatničtí vinaři své provozovny o víkendu od května do září pro návštěvníky k prohlídce a degustaci b...