Druh: bílé , suché, kabinetní Odrůda: Rulandské bílé Ročník: 2025 Skladem více informací
|
druh
odrůda ročník jakost vinařská oblast vinařská podoblast vinařská obec vinařská trať objem zbytkový cukr g/l kyseliny g/l alkohol % láhev uzavřena |
bílé
Rulandské bílé 2025 s přívlastkem kabinetní , suché Morava slovácká Blatnice pod Sv.Ant Nadhájčí 0,75 l 5,0 6,6 12 šroubovým uzávěrem |
Vůně i chuť plodů lesních jahod a malin. Harmonické víno na dlouhé vychutnávání.
| Energetická hodnota | 304/73 kJ/kcal |
| Tuky, včetně nasycených mastných kyselin | 0 g |
| Sacharidy, včetně cukrů / z toho cukry | 1,3/0,5 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Seznam složek | hrozny révy vinné |
| Údaj o alergenech | oxid siřičitý, siřičitany |
| Doprava po 6ti | 0 |
| Zbytkový cukr | Vína suchá |
| Ročník | 2025 |
Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR
Začátkem srpna, kdy "padají hvězdy - slzy svatého Vavřince" meteorický roj Perseidy, blatničtí vinaři otevírají v sobotu 8. srpna od 1...
16.5.2026 10:00 - 19:00 Návštěvník má možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do tradičních sklepů a vychutnat si jedine...
I v roce 2026 otevřou alespoň dva blatničtí vinaři své provozovny o víkendu od května do září pro návštěvníky k prohlídce a degustaci b...