Druh: bílé ,polosladké Odrůda: Sauvignon Ročník: 2024 Skladem více jak 5000 lahví Měl by být k dispozici i v první polovině roku 2026 více informací
|
druh
odrůda ročník jakost vinařská oblast vinařská podoblast vinařská obec vinařská trať objem zbytkový cukr g/l kyseliny g/l alkohol % láhev uzavřena |
bílé
Sauvignon 2024 pozdní sběr, polosladké Morava slovácká Blatnice pod Sv.Ant Kamenice 0,75 l 20,9 7,0 13,5% šroubovým uzávěrem |
Komplexní vůně i chuť angreštu, kubánského grepu, citronu, melounu a bylin.
| Energetická hodnota | 362/86 kJ/kcal |
| Tuky, včetně nasycených mastných kyselin | 0 g |
| Sacharidy, včetně cukrů / z toho cukry | 2,9/2,1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
| Seznam složek | hrozny révy vinné, karboxymethylcelulóza |
| Údaj o alergenech | oxid siřičitý, siřičitany |
| Doprava po 6ti | 0 |
| Zbytkový cukr | Vína polosladká a sladká |
| Ročník | 2024 |
Naše víno, si také můžete koupit v partnerských prodejnách v ČR i SR
Začátkem srpna, kdy "padají hvězdy - slzy svatého Vavřince" meteorický roj Perseidy, blatničtí vinaři otevírají v sobotu 8. srpna od 1...
16.5.2026 10:00 - 19:00 Návštěvník má možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do tradičních sklepů a vychutnat si jedine...
I v roce 2026 otevřou alespoň dva blatničtí vinaři své provozovny o víkendu od května do září pro návštěvníky k prohlídce a degustaci b...